Találatok száma: 3


Planet PLANET Fast Ethernet PoE Media Converter, MM

Planet PLANET Fast Ethernet PoE Media Converter, MM

802.3af, 15.4W, SC connector, up to 2km
Garancia: 12 hónap
Rendelés esetén: 2-4 munkanap
28 700 Ft
Planet PLANET Gigabit Ethernet Media Converter, Multimode

Planet PLANET Gigabit Ethernet Media Converter, Multimode

SC connector, 850nm, up to 0.5km
Garancia: 12 hónap
Rendelés esetén: 2-4 munkanap
37 000 Ft
Planet PLANET Industrial Din-Rail Power Supply

Planet PLANET Industrial Din-Rail Power Supply

480W, 48V, DC Single Output
Garancia: 12 hónap
Rendelés esetén: 2-4 munkanap
98 200 Ft
^